Blog Post

#BijemyRekordJOGA2406

#BijemyRekordJOGA2406

W imieniu Wójta Wojciecha Błońskiego zapraszamy serdecznie 24 czerwca do podjęcia wyzwania.

 Rekordu Guinnessa jeszcze nie pobijemy, ale możemy ustanowić Rekord Polski w ilości osób biorących udział w lekcji jogi .
Obecny rekord wynosi 724 osoby, pomożecie? Joga staje się coraz popularniejsza w Gmina Długołęka – to aktywność, która przynosi ogromne korzyści dla zdrowia i jest w zasięgu każdego.
Podczas bicia rekordu rozpocznie się zbiórka publiczna z Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Długołęce na rzecz potrzebujących dzieci, którym umożliwimy wyjazd na kolonijne wakacje. Akcja charytatywna potrwa przez dwa dni, także podczas Dni Gminy w Parku Szczodre.
Próba rekordu – sobota 24 czerwca, od 10:00 na nowo wybudowanym kompleksie sportowo rekreacyjnym przy Leśnej 3a Kiełczów/Wilczyce.
Największa lekcja jogi w Polsce ustanowiona w Gmina Długołęka ? Oczywiście, że to możliwe, wierzę w Naszą mobilizację, napiszemy wspólnie nową kartę historii.
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy prowadzącą próbę bicia rekordu – Marta Olchówka. To właśnie Pani Marta tak zainspirowała wszystkich zajęciami w Sołectwo Kamień – gmina Długołęka oraz w Gok Długołęka.
 W organizację wydarzenia włączyli się: Fit Strefa Kiełczów oraz Zaowocowani – Warzywa i Owoce. Każdy z uczestników otrzyma wodę + jabłko oraz pamiątkowy medal. Proszę pamiętać, by zabrać ze sobą karimatę lub ręcznik. Podczas próby bicia rekordu będzie obecny sędzia, który mam nadzieję certyfikat z nowym rekordem Polski przekaże Nam podczas Dni Gminy 24 czerwca.

Koordynatorzy projektu:

 – Piotr Duszeńko, Pełnomocnik Wójta ds. Społecznych, tel. 603750136 e-mail: p.duszenko@gmina.dlugoleka.pl

–  Iwona Olearnik, Podinspektor w Wydziale Finansów Publicznych, tel. 607771919 e-mail: i.olearnik@gmina.dlugoleka.pl

Related Posts

Skip to content